A w numerze:
– Galwanizowanie trupa – rozmowa Krzysztofa Masłonia z Joanną Siedlecką, autorką „Czarnego ptasiora”.
– Najaktywniejsze w szerzeniu antypolskiej propagandy związanej z oskarżeniami o antysemityzm są organizacje lewicowe – zauważa Rafał A. Ziemkiewicz w artykule „Nagonka na Polskę”.
Na łamach specjalnego, powiększonego do 108 stron wydania „Do Rzeczy” również:
– Pułkownik Piotr Raczkowski może niebawem zostać sędzią Sądu Najwyższego. Ujawniamy bulwersujące zdarzenia z udziałem tego jednego z najważniejszych sędziów w Polsce – piszeWojciech Wybranowski w tekście „Nieznana twarz Temidy”
– Relacje Antoniego Macierewicza z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze nigdy nie były tak napięte jak dziś. Nawet jeśli kryzys uda się zażegnać, to nie będzie już jak dawniej – zauważa Kamila Baranowska w artykule „Antoni, Antoni i jeszcze raz Antoni!”.
– Przemysław Wipler w pierwszej politycznej lidze zagrał krótko. Nadzieja prawicy kończy karierę po oskarżeniach, że zdefraudował pieniądze fundacji, którą kierował – pisze Agnieszka Niewińska w tekście „Spalony Wiplera”.
– Kościół katolicki i Stolica Apostolska powoli się anglikanizują. Wiele wskazuje na to, że jest to sposób Franciszka na przeprowadzenie głębokiej reformy – zauważa Tomasz P. Terlikowski w artykule „Metoda Franciszka”.
Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Piotr Gociek pisze o serialu „Upadek królestwa”, łączącym barwną opowieść przygodową z lekcją historii o początkach Anglii, Gabriel Michalik opowiada o Rosji po dwóch stronach policyjnej pałki, a Łukasz Zboralski radzi, które kraje omijać ze względu na zagrożenie terrorystyczne.
Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 24 kwietnia 2017. Tygodnik „Do Rzeczy” można też czytać w popularnej na całym świecie aplikacji Kiosk Google Play (Google Newsstand), która umożliwia między innymi dodawanie własnych notatek do tekstów. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto (http://www.nexto.pl/e-prasa/tygodnik_do_rzeczy_p35465.xml?archival), e-Kiosk (http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=issue&id_issue=89576) oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla:
- systemu Android: (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.paperlit.android.wprost)
- systemu iOS (https://itunes.apple.com/pl/app/wprost-kiosk/id459708380?mt=8).
Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy tygodnika Do Rzeczy.
Regulamin i warunki licencjonowania materiałów prasowych.