KrajMacierewicz: Im bardziej krzyczą wrogowie Polski, tym bardziej jestem dumny ze swoich osiągnięć

Macierewicz: Im bardziej krzyczą wrogowie Polski, tym bardziej jestem dumny ze swoich osiągnięć

Antoni Macierewicz
Antoni Macierewicz / Źródło: Robert Siemaszko / Centrum Operacyjne MON
Dodano
– Im bardziej i głośniej wrogowie krzyczą, że trzeba po mnie posprzątać, tym bardziej jestem dumny. Jestem dumny z wielu działań – powiedział były szef MON Antoni Macierewicz w Telewizji Republika.

Antoni Macierewicz powiedział, że to dobrze, iż będą nominacje generalskie. – Cała trudność i problem polega na tym, aby były to osoby, które będą dobrze kształtowały polskie wojska – wyjaśniał.

Były szef MON wyraził też zadowolenie, że współpraca Mariusza Błaszczaka z prezydentem układa się dobrze. – Naród i państwo jest respektowane, tylko wtedy kiedy samo jest zdolne do podjęcia wysiłku zbrojnego. Tylko to państwo jest zdolne się bronić i współpracować z sojusznikami, które ma świetnie wyszkoloną i przygotowaną armię – mówił.

O północy z piątku na sobotę (19 na 20 października) rozpoczyna się cisza wyborcza [Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15)], która potrwa do końca głosowania w niedzielę (21 października). Zakaz obowiązuje także w internecie, w związku z czym, w trakcie ciszy wyborczej w portalu DoRzeczy.pl wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy.

Czytaj także