Na łamach "Do Rzeczy" również:
– Gwiazda Tuska już zgasła – zauważa prof. Waldemar Paruch, politolog, szef Centrum Analiz Strategicznych, w wywiadzie Wojciecha Wybranowskiego.
– Czekamy na nowe otwarcie – mówi prof. Jerzy Miziołek, dyrektor Muzeum Narodowego, w rozmowie z Tomaszem Rowińskim.
– Dziesiątki krajów opierają swe bezpieczeństwo na gwarancjach amerykańskich. Dziś innej alternatywy nie widzę – przekonuje Piotr Semka w artykule "Kult Mackiewicza czy zdrowy rozsądek".
– Pisarze wobec systemu komunistycznej opresji – o Rymkiewiczach w czasach stalinizmu pisze Joanna Lichocka w tekście "Łapska Borejszy".
– Kreml coraz częściej ogrywa Zachód. A ponieważ Rosja Putina nie jest aż tak silna, by utrzymać wszystkie zdobycze, Kreml co jakiś czas składa USA propozycję handlu wymiennego. W ten sposób zmieniono już władze w kilku krajach – zauważa Jacek Przybylski w artykule "Putin chce nowej Jałty".
– Ani państwo, ani gminy nie powinny wyręczać prywatnych inwestorów w budowie mieszkań – przekonuje Tomasz Cukiernik w tekście "Gminna fuszerka mieszkaniowa".
Na łamach nowego "Do Rzeczy" również Jerzy Kwaśniewski, szef Ordo Iuris, radzi, jak skutecznie się bronić przed inwazją LGBTQ.
Nowy numer "Do Rzeczy" w sprzedaży od poniedziałku, 8 lipca 2019 r.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy tygodnika Do Rzeczy.
Regulamin i warunki licencjonowania materiałów prasowych.