KrajWicepremier trafił na kwarantannę. Niepokojące informacje

Wicepremier trafił na kwarantannę. Niepokojące informacje

fot. zdjęcie ilustracyjne
fot. zdjęcie ilustracyjne / Źródło: PAP / Hanna Bardo
Dodano
Wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin trafił na kwarantannę - poinformował "Super Express". Polityk odniósł się do tych doniesień i potwierdził, że faktycznie przebywa w izolacji po kontakcie z zakażonym górnikiem.

Jak podał "SE", Jacek Sasin w ostatnim czasie brał udział w rozmowach ze związkami górników ws. sytuacji w górnictwie. Dziennik poinformował, że u jednego z górników, który uczestniczył w spotkaniu, wykryto COVID-19. Teraz wicepremier przebywa na obowiązkowej kwarantannie.

"SE" informuje, że na razie u wicepremiera nie zauważono objawów typowych dla koronawirusa.

Jacek Sasin potwierdził na Twitterze, że przebywa a kwarantannie i faktycznie miał styczność z górnikiem, który był zakażony. Jak podkreślił, dalej wykonuje swoją pracę i obowiązki.

Przypomnijmy, że do tej pory w Polsce wykryto łącznie już 21 631 zakażeń koronawirusem. Wyleczono już 9276 osób, natomiast 1007 zakażonych zmarło.

Czytaj także:
"Trzeba powiedzieć dziś przepraszam". Dworczyk o premierze
Czytaj także:
Gdzie wykonano najwięcej badań na COVID-19? MZ podało liczby

/ Źródło: se.pl

Czytaj także

Od północy z 10 na 11 lipca trwa cisza wyborcza [Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15)], która potrwa do końca głosowania w niedzielę 12 lipca. Zakaz obowiązuje także w internecie, w związku z czym, w trakcie ciszy wyborczej w portalu DoRzeczy.pl wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy.

Czytaj także