Na łamach „Do Rzeczy” również:
– Im bardziej politycy PiS zaprzeczają złemu stanowi zdrowia prezesa, tym bardziej utwierdzają niektórych w tym, że „coś jest na rzeczy”. A jaka jest prawda? – zastanawia się Kamila Baranowska w tekście „Kolano prezesa”.
– Jego zeznania pomogły skazać gangsterów z Pruszkowa. Zainteresowanie mediów zrobiło z niego celebrytę. Masa trafił do aresztu, podejrzany m.in. o... załatwianie pracy w policji – pisze Radosław Wojtas w artykule „Koronny celebryta”.
– Film o Hanie Solo niemal w całości składa się z wyjaśnień. Czas zmienić nadtytuł „Gwiezdne wojny” na „Gwiezdna nostalgia” – zauważa Piotr Gociek w tekście „Solo szybki i wściekły”.
– Te obrazy i grafiki powstawały jako wyraz protestu. Mało kto z bogatych miał ochotę wieszać je na ścianie. Odpychały naturalizmem i brzydotą. Kłuły w oczy i miały kłuć – pisze Piotr Semka w artykule „Pozdrowienia z rynsztoku”.
– Wielka Brytania stała się jedną wielką pralnią brudnych pieniędzy rosyjskich. Taka sytuacja zagraża bezpieczeństwu narodowemu kraju – alarmuje brytyjska Izba Gmin – zauważa Piotr Włoczyk w tekście „Brudne ruble”.
– Rozmowy o wyjściu z UE Wielkiej Brytanii pokazują, że nie wiadomo, czy z Unią w ogóle można się rozstać –ostrzega Olivier Bault w artykule „Szantaż zamiast negocjacji”.
Na łamach nowego „Do Rzeczy”, liczącego aż 120 stron, również dodatek specjalny: Sowiecka gra przeciw Polsce.
Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 28 maja 2018.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy tygodnika Do Rzeczy.
Regulamin i warunki licencjonowania materiałów prasowych.