Na łamach „Do Rzeczy” również:
Można dać taniej niż PiS – twierdzi Paweł Kukiz, poseł, lider ruchu Kukiz’15, w rozmowie z Marcinem Makowskim.
– Nowe wydanie „Utworów wybranych” autora „Mistrza i Małgorzaty” skłania do refleksji nad tym, dlaczego przeżył trudne lata stalinizmu. A także jaki był jego stosunek do Polaków czy Ukraińców – pisze Krzysztof Masłoń w artykule „Mistrz, Małgorzata, morfina”.
– Najgroźniejsza jest agentura wpływu – przekonuje prof. Romuald Szeremietiew, były wiceminister i były p.o. minister obrony narodowej, w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim zatytułowanej „Rosja - cierpliwy agresor”.
– Gwiazdy zapasów klasycznych – Roman Wrocławski i Andrzej Malina – współpracowały z tajnymi służbami PRL – ujawnia Piotr Woyciechowski w tekście „Zapasy ze służbami”.
– Dalia Grybauskaitė traktuje nas jak obywateli drugiej kategorii – tak o odznaczonej przez Andrzeja Dudę Orderem Orła Białego prezydent Litwy mówi wielu mieszkających tam Polaków – zauważa Maciej Pieczyński w artykule „Litwa (nie) dla Polaków”.
– Za dwa lata zakończy się produkcja Airbusa A380. To jednak dobra wiadomość dla europejskiej firmy – pisze Olivier Bault w tekście „Duży uziemiony”.
– Mężczyźni zakładają garnitur już tylko na specjalne okazje. W zamian oferuje się im plisowane spódnice, nadmuchiwane getry czy kombinezony w kwiatki – zauważa Joanna Bojańczyk w artykule „Męskie ubranie?”.
Na łamach najnowszego „Do Rzeczy” również Tomasz P. Terlikowski miażdży raport w sprawie pedofilii w Kościele w Polsce, a Piotr Semka opowiada o swej działalności w podziemiu w PRL.
Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 4 marca 2019
Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy tygodnika Do Rzeczy.
Regulamin i warunki licencjonowania materiałów prasowych.