ŚwiatRosja: Zagryzali wódkę materiałami wybuchowymi. Myśleli, że to parówki

Rosja: Zagryzali wódkę materiałami wybuchowymi. Myśleli, że to parówki

Skradzione materiały wybuchowe
Skradzione materiały wybuchowe / Źródło: Twitter
Dodano
Mężczyźni włamali się do magazynu, z którego ukradli kartony, w których myśleli, że znajdują się parówki. Okazało się jednak, że ich łupem padły materiały wybuchowe. Nieświadomi niczego złodzieje popijali je wódką.

Do zdarzenia doszło we wsi Primorje pod Władywostokiem. Mężczyźni potrzebowali czegoś na tzw. "zagryzkę" do wódki. Ich łupem padły materiały wybuchowe, które wyglądem przypominały parówki. Gdy podczas libacji złodzieje źle się poczuli, uznali, że to alkohol im zaszkodził. Dopiero gdy również i pies jednego z mężczyzn zaczął się dziwnie zachowywać.

Gdy mężczyźni dowiedzieli się, że policja poszukuje skradzionych materiałów wybuchowych, sami postanowili zgłosić się na komisariat. Za ich czyn grozi im teraz 7 lat więzienia.

Czytaj także:
Rosja: Wjechał czołgiem do sklepu i ukradł… butelkę wina

/ Źródło: RMF 24 / se.pl
/ jfi
O północy z piątku na sobotę (19 na 20 października) rozpoczyna się cisza wyborcza [Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15)], która potrwa do końca głosowania w niedzielę (21 października). Zakaz obowiązuje także w internecie, w związku z czym, w trakcie ciszy wyborczej w portalu DoRzeczy.pl wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy.

Czytaj także