Pod hasłem „Stop segregacji sanitarnej” przeszedł ulicami Warszawy tegoroczny Marsz Wolności i Suwerenności zorganizowany przez Konfederację. Środowiska wolnościowe, narodowe i konserwatywne konsekwentnie sprzeciwiają się pomysłom segregacji sanitarnej i przymusowi szczepień. Przedstawiciele formacji wielokrotnie tłumaczyli, że nie opowiadają się przeciwko szczepieniom na COVID-19, a jedynie za respektowaniem dobrowolności w tym zakresie.
Wydarzenie bardzo nie spodobało się prof. Magdalenie Środzie. Swoje oburzenie wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego wyraziła w poście opublikowanym w mediach społecznościowych. "Im więcej głupot wypowiedzą, im więcej jadu wysączą tym zadowolenie zgromadzonej gawiedzi większe... Można mieć tylko nadzieję, że gawiedź niezaszczepiona wymrze rychło.. (bo Korwin i Braun z pewnością zaszczepieni, muszą przecież przeżyć kolejne pokolenia kretynów, a te odradzają się w Polsce jak grzyby po deszczu" – napisała.
Czytaj też:
Środa ma nadzieję, że "gawiedź niezaszczepiona wymrze rychło"
Wpis Magdaleny Środy był jednym z tematów najnowszego odcinka "Polska Do Rzeczy". – Mam wrażenie, że wraz z upływem czasu nie zmienia się jedna rzecz - szczucie różnych grup na siebie. Mam teraz na myśli wypowiedź Magdaleny Środy wobec osób niezaszczepionych. Wyraziła nadzieję, aby te osoby zeszły z tego świata – zaczął Paweł Lisicki.
– Wyobraźmy sobie, że ktoś by wyraził nadzieję, że homoseksualiści wymrą bezpotomnie i bardzo im dobrze. Z jednej strony wiadomo, że Magdalena Środa jest przedstawicielką tych frustratów, którą było szczególnie widać podczas imprezy Nike. Jedyne, co potrafią, to przekląć. To urojenie wyższościowe połączone z frustracją. W końcu my jesteśmy ci lepsi, a ci gorsi powinni nas słuchać. Tylko, że nie słuchają i mają nas gdzieś – mówił Rafał Ziemkiewicz.
Zwiastun najnowszego odcinka "Polska Do Rzeczy" (cały program dostępny jest po zalogowaniu):
Polska Do Rzeczy
Aby oglądać ten i kolejne odcinki programu wystarczy wybrać jedną ze specjalnych cyfrowych ofert.
Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę miesięczną z autoodnowieniem oraz oferty czasowe, z dodatkowymi prezentami do czytania.
Subskrybenci, którzy mają obecnie aktywną dowolną ofertę cyfrową mają w ramach tej subskrypcji możliwość obejrzenia programu.
Oprócz możliwości oglądania programu wraz wykupioną subskrypcją otrzymacie Państwo dostęp do wydań tygodnika "Do Rzeczy" i czytania ich w formatach PDF,
MOBI, EPUB oraz bezpośrednio na naszej stronie. Ci z Państwa, którzy wybiorą ofertę pakietową z miesięcznikiem "Historia Do Rzeczy" otrzymają
również możliwość pobrania go w formacie pliku PDF. Ale to nie wszystko.
Wraz z wybraniem subskrypcji cyfrowej otrzymujecie Państwo możliwość czytania na dorzeczy.pl dodatkowych artykułów naszych autorów:
Zachęcamy do sprawdzenia naszych ofert na stronie:
subskrypcja.dorzeczy.pl
Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami!
Mamy nadzieję, że Ci z Państwa, którzy jeszcze nie skorzystali z naszej oferty dołączą do grona
naszych stałych Czytelników.